Безконтактний термометр Xioami ihealth

1600,00
грн.
Створений для визначення температури тіла.
Безконтактне вимірювання відбувається за одну секунду.
Термометр обладнаний німецьким датчиком Heimannі світлодіодним екраном (LED) для чіткого виведення показників.

Щоб зробити вимірювання, досить навести центр приладу на лоб і натиснути кнопку. Вимірювання проводиться за секунду з точністюаж до 0.2 градуса.
Прилад фіксує перевищення температурою тіла допустимих показників 36 °С — 37,4 °С, тобто так званий «жар».

Ртутний термометр робить вимірювання 5 хвилин і довше, у той час як для застосування термометра від Xiaomi досить націлити його центр на лоб, натиснути кнопку та почекати одну секунду: точні результати з'являться миттєво.

Вбудований німецький термодатчик Heimann точно розпізнає інфрачервоні промені, що випромінює тіло людини, на основічого робить вимірювання. Упродовж секунди після натискання кнопки термометр зробить 100 замірів.

Крім термодатчика, у прилад вбудовані покращені датчики відстані та температури кімнати, а також компенсаційний датчик температури довкілля.

Вони дають змогу в реальному час і відстежити зміни в довкіллі та максимально знизити їхній вплив на вимірювання температури тіла, щоб гарантувати точність результатів.

Датчик відстані безперервно контролює відстань від порту збору даних до чола та самостійно припиняє вимірювання в разі виходу з діапазону 3 см.

Особливості:
Висока точність;
100% безпека;
Швидкий результат;
Світлодіодний екран;

See also