Основи ЕКГ: 9-е видання / Джон Хемптон, Джоанна Хемптон (дві мови)

550,00
грн.
У посібнику «Основи ЕКГ» висвітлено принципи застосування ЕКГ для діагностики захворювань серцево-судинної системи. Видання може використовуватися як вступна частина до вивчення ЕКГ для тих, хто лише починає ознайомлюватися з цим методом діагностики. На прикладі ЕКГ реальних пацієнтів, записаних у 12 відведеннях, показано найпоширеніші порушення серцевого ритму й провідності та зміни, що виникають при різних захворюваннях серця. Однак базові вимоги залишаються незмінними: ЕКГ слід інтерпретувати з урахуванням скарг, анамнезу й результатів інших фізикальних досліджень. Видання складається з чотирьох частин. Перша частина — початковий етап ознайомлення з ЕКГ як методом діагностики. З мінімальним використанням теорії та максимальним обсягом практичного матеріалу описано найважливіші правила застосування ЕКГ у клінічній практиці. У другій частині наведено теоретичні основи запису ЕКГ з метою підготувати читачів до базової інтерпретації 12 відведень. Третю частину присвячено клінічному осмисленню ЕКГ пацієнтів із болем у грудях, задишкою, пришвидшеним серцебиттям й епізодами непритомності в анамнезі, а також розумінню варіантів ЕКГ, які реєструють у здорових осіб. Метою четвертої частини є перевірка і контроль знань, які читач мав змогу здобути в попередніх розділах, переконавшись у тому, що ЕКГ справді легко зрозуміти.
Для студентів, лікарів-інтернів, лікарів загальної практики, кардіологів, лікарів функціональної діагностики, терапевтів, ревматологів, а також усіх лікарів, які мають бажання професійно вивчати основи електрокардіографії.

Зміст книги
Розділ 1. ЕКГ – це справді дуже просто: путівник для початківців
Розділ 2. Основні принципи запису, опису та інтерпретації ЕКГ
Розділ 3. Як отримати максимальну інформацію від ЕКГ: клінічна інтерпретація зразків ЕКГ
Розділ 4. Час перевірити себе

Автори: Джон Хемптон, Джоанна Хемптон; науковий редактор перекладу Нестор Середюк
Аудиторія: для студентів, лікарів-інтернів, лікарів загальної практики, кардіологів, лікарів функціональної діагностики, терапевтів, ревматологів, а також усіх лікарів, які мають бажання професійно вивчати основи електрокардіографії
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Ліцензія: переклад і передрук The ECG Made Easy, 9th edition публікуються відповідно до угоди з Elsevier Limited
Мова: українська, англійська (двомовне видання)
Рік: 2020
Кількість сторінок: 248 (двокольорові)
Формат: 84х108/16 (20,5 х 26 см)
Обкладинка: м'яка
Формат: 84х108/16 (20,5 х 26 см)
See also