150 випадків ЕКГ: 5-е видання / Джон Хемптон, Девід Едлем, Джоанна Хемптон (дві мови)

600,00
грн.
Електрокардіографія здається складною для розуміння та засвоєння через різноманіття варіантів норми і велику кількість порушень серцевого ритму й функціонування провідної системи серця. Саме тому ця книга стане незамінною для тих, хто хоче опанувати методику реєстрації ЕКГ. У посібнику висвітлено основні принципи діагностики серцево-судинних захворювань і деяких позасерцевих патологічних станів. Описано найважливіші порушення серцевого ритму й провідності, ЕКГ-патерни конкретних захворювань серця і порушень водно-електролітного балансу. Подано 150 прикладів ЕКГ. До кожного з них додається стисла інформація про пацієнта, його скарги, дані анамнезу і фізикального обстеження. Посібник має дві частини. Частина 1 «ЕКГ у повсякденній практиці» містить ЕКГ, які часто спостерігаються у практичній діяльності лікарів. У частині 2 «Складні ЕКГ» наведено ЕКГ, які потребують певних навичок для їх розшифрування і рідше трапляються у клінічній практиці. Структура книги полегшує засвоєння методу ЕКГ: спочатку пропонуються електрокардіограми пацієнта з інформацією про нього, читач може уважно їх розглянути, виявити ознаки патології, сформулювати висновок і визначити тактику ведення пацієнта, а після цього перевірити свої міркування, порівнюючи їх з наведеними в посібнику.
Для студентів, лікарів-інтернів, лікарів загальної практики та сімейної медицини, терапевтів, лікарів функціональної діагностики, кардіологів, а також медичних сестер.

Зміст книги
Як користуватися посібником
Передмова
Вступ. Як отримати максимальну кількість інформації від ЕКГ?
Розділ 1. ЕКГ у повсякденній практиці
ЕКГ 1—75
Розділ 2. Складні ЕКГ
ЕКГ 76—150
Алфавітний покажчик

Автори: Джон Хемптон, Девід Едлем, Джоанна Хемптон; науковий редактор перекладу Нестор Середюк
Аудиторія: для студентів, лікарів-інтернів, лікарів загальної практики та сімейної медицини, терапевтів, лікарів функціональної діагностики, кардіологів, а також медичних сестер
Видавництво: Всеукраїнське спеціалізоване видавництво «Медицина»
Ліцензія: переклад та передрук 150 ECG Cases, 5th edition публікується відповідно до договору з Elsevier Limited
Мова: українська, англійська (двомовне видання)
Рік: 2020
Кількість сторінок: 356 (двокольорові)
Обкладинка: м'яка
Формат: 84х108/16 (20,5 х 26 см)
See also