Питання

Коли знайдеться хвилинка вільного часу

Анатомія Грей — багатосерійний серіал, присвячений медикам і медицині. Сюжет розвивається в лікарні Сіетл-Грейс, куди влаштовуються на роботу нові інтерни. Серед них і Мередіт Грей. Лікарняне життя кипить подіями - хтось конфліктує і бореться за місце під сонцем, хтось закохується, і все це відбувається на тлі безперервної медичної практики, яка може зламати кого завгодно. Серіал став настільки популярним, що вийшло цілих 17 сезонів, кожен з яких цікаво дивитися.

Хороший лікар — Шон Мерфі — талановитий лікар, якого приймають на роботу в хірургічне відділення престижного госпіталю. Його діагноз — аутизм — поєднується з таким рідкісним станом, як синдром Саванта. У медицині геніальні здібності молодого фахівця розкриються по-справжньому.

Морфій — На вулиці 1917 рік. Юний доктор Михайло Поляков направляється в сільську лікарню на головну посаду.
З самого початку Полякова очікують невдачі - першого ж пацієнта йому не вдається врятувати. Намагаючись допомогти йому, лікар и сам підхоплює жахливе захворювання. Щоб не почувати сильних болей, медсестра вводить Полякову дозу морфіну. Відчувши потужний ефект наркотика, Поляков стає залежним від препарату.

Тіло як доказ — Доктор Меган Хант була провідним нейрохірургом, поки через автомобільну аварію її кар'єра не обірвалася. І тепер, коли вже живим допомогти вона більше не в силах, вона стала судмедекспертом. Молодші судмедексперти покладаються на її досвід, а її напарник, медичний слідчий Пітер Данлеп, нормально сприймає її дивну поведінку. Може це тому, що він єдиний, хто знає - складність характеру Хант частково викликана почуттям провини.
Перед тим, як залишити нейрохірургію, Меган випадково вбила свого пацієнта. Додайте до цього важке розлучення, в результаті якого дочка-підліток залишилася під опікунством батька, і ви отримаєте рецепт самотності. Що стосується розуміння мертвих, то тут доктору Хант немає рівних. А от у відносинах з живими їй є над чим працювати.