Питання

Ресурси для вивчення медичної англійської


Давно мрієте підтягнути свій рівень англійської, але не знаєте як і де?
Ми зробили підбірку, яка точно має допомогти.


Oxford HYPERLINK "https://elt.oup.com/student/oefc/?cc=ua&selLanguage=uk" HYPERLINK

"https://elt.oup.com/student/oefc/?cc=ua&selLanguage=uk"English HYPERLINK

"https://elt.oup.com/student/oefc/?cc=ua&selLanguage=uk" HYPERLINK

"https://elt.oup.com/student/oefc/?cc=ua&selLanguage=uk"for HYPERLINK

"https://elt.oup.com/student/oefc/?cc=ua&selLanguage=uk" HYPERLINK

"https://elt.oup.com/student/oefc/?cc=ua&selLanguage=uk"Careers - серія матеріалів для тих, хто хоче вдосконалити професійну англійську. Включає вправи на граматику, розвиток словника та слухання. Medicine 1 і 2 розрахований більшою мірою на лікарів, Nursing 1 і 2 - медсестер/медбратів.

Medical HYPERLINK "https://www.medicalenglish.com/;HYPERLINK "https://www.medicalenglish.com/"English- курс з 20 частин, який допоможе вивчити медичні терміни, покращити навички слухання та говоріння. Частина матеріалів платна, але безкоштовної також достатньо для покращення своєї англійської.

Englishmed- анімовані вправи, які допоможуть краще зрозуміти процес спілкування з пацієнтами. Використовує застарілий, але простий і зрозумілий інтерефейс.

Hospital English- прості вправи та навчальні матеріали про захворювання, медикаменти, лікувальні процедури тощо. Супроводжуються аудіозаписами та зображеннями.

Reading and Listening for Medical Workers- складніші матеріали, які потребують кращого знання англійською. Тексти супроводжуються аудіозаписами.

Innerbody- сайт з детальними анатомічними моделями людського тіла. Ресурс допоможе краще вивчити будову тіла та дізнатися назви систем та органів англійською.

A.D.A.M. Medical Encyclopedia- велика медична енциклопедія, яка включає в себе понад 4000 статей про захворювання, симптоми, травми, оперування тощо. Багато з них мають ілюстрації та фотографії.