Питання

ТОП кращих мобільних додатків для платформ Android та IOS.

1. Epocrates - додаток для лікарів. У ньому ви знайдете інформацію для лікарів різних спеціальностей, пояснення до препаратів, ідентифікатор таблеток, новини медицини. А ще спеціальні калькулятори, щоб визначити індекс маси тіла, інфузії, кліренсу нирок і тд. Крім того, програма містить інформацію про побічні дії препаратів. Більшу частину ресурсів програми можна встановити безкоштовно. Доступ до розширеної інформації (лабораторним посібникам, альтернативним медичним препаратам та інформації про захворювання) за додаткову плату.2. Figure 1 – Medical Images – знахідка для лікарів,інтернів, студентів і медичного персоналу. Тут зібрано візуальний архів зображень, які стануть в нагоді при діагностиці багатьох захворювань. Це особливо важливо, коли зустрічаєшся з рідкісними або малопоширеними захворюваннями.
З цією програмою зручно обмінюватися інформацією з колегами в освітніх цілях. Ви можете переглядати, коментувати і ділитися зображеннями з іншими фахівцями, використовуючи візуальну базу Figure 1. Також програма забезпечує конфіденційність пацієнта за допомогою автоматичного блокування особи і усунення ідентифікуючої інформації, що забезпечує повний захист особистих даних.

3.Doctor HYPERLINK "https://doctorbooster.com/home" HYPERLINK "https://doctorbooster.com/home"Booster – професійний інструмент для сучасних лікарів. Адже тепер все найважливіше в вашому гаджеті завжди під рукою: історії хворіб, дистанційна відправка на аналізи, створення шаблонів для економії часу, електронні призначення, розклад прийомів, статистика, медичні довідники і класифікатори МКХ - 10, ICPC - 2, створення медичних подій.
Особливість програми в тому, що дані зберігаються під надійним захистом по відбитку пальця. При цьому знайти потрібну інформацію можна легко і швидко. Doctor Booster розроблений в Україні командою IT експертів та націлений на лікарів-практиків різних спеціальностей.

4. Medical Terminologies – довідкове керівництво, де зібрані всі медичні терміни. Тут ви знайдете пояснення невідомих слів і виразів з медичної сфери. Особливо актуально для студентів медиків. Відкриваєте і шукаєте потрібне слово.


5.Read by QxMD – у вас є можливість мати доступ до профільної літератури, актуальних досліджень, новітнім оглядам. Це цінне джерело для професіоналів і тих, хто бажає знати, що відбувається в світі медицини.


Додаток впорядковує всю медичну літературу. Завдяки формату журналу, програма дозволяє читати і завантажувати дослідження і статті з різних куточків світу.
Додаток дає безкоштовний доступ до великої кількості контенту, завдяки якому лікарі дізнаються новини по їх спеціальності або можуть систематизувати всі наявні дані. Read - безкоштовний додаток, але деякі опції можуть вимагати індивідуальної передплати.Чи потрібно сучасному лікарю медичні додатки в своєму гаджеті? Можливо це тільки питання часу.

Але навіщо позбавляти себе можливостей вдосконалити, полегшити, свою роботу, забувши про рутину?